פורסם היום ג' ביתד ...
 
התראות
מחק הכל

פורסם היום ג' ביתד נאמן - מאגר שידוכים חדש הממוקד לציבור בני התורה שמעונינים להשיא את בניהם ובנותיהם בהתחייבויות צנועות


אנונימי
 אנונימי
הצטרף/ה: לפני חודש 1
שרשורים: 1
Topic starter  

בס"ד

 

בשורה אמיתית בנושא השידוכים בציבור בני התורה הליטאי

מאגר שידוכים חדש הממוקד לציבור בני התורה שמעונינים להשיא את בניהם ובנותיהם בהתחייבויות צנועות

קורח רוח לאור הקמת מאגר השידוכים "שהשמחה במעונו" מאגר משפחות שמעונינים לשדך הן את בניהם והן את בנותיהם ע"פ מתווה הארגון, נדוניה עד 180 א"ש.

 

בימים אלו הולך ומוקם מאגר ענק של מאות משפחות מסלתה ושמנה של הציבור החרדי, משפחות איכותיות בני תורה המעונינים להשיא את בניהם ובנותיהם ע"פ מתווה הארגון הותיק "שהשמחה במעונו" שזכו להסכמת גדולי ישראל זצ"ל ויבלחט"א שקבעו את הסכום של 180 אלף ₪, כסכום מקסימלי שיכול להיות ריאלי לרובא דאינשי, ואינו בבחינת ע"מ שתעלה לרקיע.

הפעילות החשובה והנצרכת הזוכה לברכתם של גדולי ישראל שליט"א, מעניקה תקווה רבה להמוני הורים הנאנקים תחת עול נישואי הצאצאים בהתחייבויות אדירות על מאות אלפי שקלים בעת נישואי הבנות, כאשר להורים המתחייבים פעמים רבות אין פרוטה לפורטה ומדובר בפיקוח נפש ממש, כפי שהתבטאו בכאב מרנן גדולי ישראל שליט"א. עוד אמרו גדולי ישראל שליט"א, כי זו אחת הצרות הגדולות ביותר בדורנו ואשרי מי שיוכל לתקן את המצב.

בקרב ארגון "שהשמחה במעונו" שנטל על עצמו שליחות חשובה זו לסייע בידי ההורים הנאנקים, הצטברו מקרים מזעזעים אודות ההשלכות הנוראיות של מנהג גרוע זה, שהביא לא פעם להתמוטטות ההורים, ה"י, כלכלית וגם נפשית, כפי שניכר בקרנות צדקה המוקמות חדשים לבקרים בעקבות נישואי הילדים. והמצב בגדר "שפיכות דמים הוא דזל", רח"ל.

כעת בעקבות הפניות הרבות הגו בארגון "שהשמחה במעונו" את היוזמה המהפכנית, לאגד יחד משפחות שמעונינות לחתן את ילדיהם הבנים והבנות ע"פ מתווה הארגון, ההצטרפות למאגר השידוכים היא של כל המשפחה יחד, הן הבנים והן הבנות וכך תבוא הרווחה בעז"ה.

עמל ויגיעה רבה הושקעו בתכנית, וכעת זוכים בארגון לברך על המוגמר, מאגר השידוכים קם והיה לעובדה בשטח, מאות משפחות משלימים בימים אלו את הרישום למאגר של כל ילדיהם שהגיעו לפרקם.

לצורך כך הוקדשה שלוחה מיוחדת בקו התוכן של הארגון שמספרו 03-5465150, להצטרפות לתכנית "הכל כלול" ושו"ת לפרטי פרטים.

כמו"כ שדכנים רבים כבר נרתמו לסייע ולעזור בהתאמת הצעות מתוך המאגר, וראשי הארגון קוראים לכל ההורים לבנים ולבנות, לא להתמהמה, אלא להזדרז להצטרף לתוכנית ולרשום את בניהם ובנותיהם שהגיעו לפרקם.

בארגון מציינים את ברכתם של גדולי ישראל שליט"א כפי שכתבו במכתבם: "ע"כ הננו בזת לכאו"א בקריאה נרגשת שיהא עושה ומעשה לדבר גדול ועצום זה, למען יהיה זה הצלה גדולה לו ולביתו ולשאר אחב"י שבאה"ק ויפה שעה אחת קודם. ויתקיים בנו דברי אדוננו הרמ"א (אה"ע ס"ב) "וכל אשר יתן לו חמיו וחמותו יטול בעין יפה ואז יצליח" ועי"ז נזכה כולנו להושע בתשועת עולמים בב"א".

 


הגבצטטנפתר

השאירו תגובה

שם מחבר

דוא"ל מחבר

כותרת *

גודל קובץ מקסימלי מותר להעלאה 25MB

 
תצוגה מקדימה גרסאות 0 נשמר
Share: