טבריה

בעיר השוכנת לחופיה של הכינרת מתגוררים כ-50 אלף תושבים, כשרבע מאוכלוסיית העיר הינם חרדים. אחוז ניכר מתושבי העיר משתייכים לזרם הדתי לאומי, כשגם האוכלוסייה הכללית בעיר נחשבת למסורתית. בבחירות האחרונות לכנסת קיבלו הרשימות החרדיות בעיר 5,416 קולות – ש"ס עם 3,899 ויהדות התורה קיבלה 1,517 קולות.

 

קהלות:

קהלת הגר"ד קוק שליט"א. קהלה ליטאית – נוף כנרת פוריה כ-400 משפחות מכלל הזרמים בציבור החרדי. עתודות הבניה בשכונה הם עוד למעלה מ-1000 דירות. בנוסף, בסמוך לשכונה הולכת ונבנית שכונת המושבה ובה צפויים להיבנות אלפי דירות בשנים הקרובות. משפחות מהציבור הליטאי רכשו דירות גם בשכונת שיכון ד' הסמוכה לקרית צאנז. בקהילה הליטאית במקום כ-40 משפחות. קהילת בני תורה ספרדים עשרות משפחות אברכים. אי"ה לקראת חג הפסח צפויים להתאכלס בשכונה עוד 200 משפחות.

קהילת קרלין בטבריה עילית ובאזורי שיכון ג' וד' בעיר מונה נכון להיום כ-230 משפחות. כ-20 משפחות מחסידי קרלין מתגוררות בעיר למטה באזור של העיר העתיקה, שם הם מקיימים את בית הכנסת העתיק שנבנה לפני למעלה מ-200 שנה על ידי הרה"ק ר' מנחם מנדל מויטפסק זצוק"ל. קהילת צאנז המונה כ-190 משפחות. קהילת המתמידים – עשרות משפחות. קהילת תולדות אהרן. קהילת סלאנים כ-20 משפחות, כשבעתיד יצטרפו עוד רבים. קהילות חסידי לעלוב וחסידי מודזיץ בשיכון ד'. וכן קהילה כלל חסידית בראשות הגרי"ק בראנדנסדארפער שליט"א

לקהילת הרב קוק בית המדרש הפתוח 24 שעות, ומלבד האברכים הלומדים במקום מתקבצים אליו גם בעלי בתים מבני העיר. כולל הקהילה מונה כ-70 אברכים, בנוסף הקהילה מחזיקה כולל עם עשרות אברכים מצוינים השוקדים על לימודם בשעות הלילה. בנוסף קיימות שתי מדרשיות בשיתוף 'עם שלום' לעם ו'אור ישראלי' לקירוב רחוקים ומדרשיה לנשים. בקהלה הליטאית – נוף כנרת פוריה – כולל שבראשו עומד הגר"א ברסלויער שליט"א שאף קבע את מושבו בעיר, תלמוד תורה לבנים ובית ספר בית יעקב לבנות.

בקהלת צאנז – כוללי אברכים, ארגוני צדקה וחסד, תלמוד תורה לבנים ובית חינוך לבנות עם מאות תלמידים, כרב הקהילהמשמש הגר"ז וקסברגר שליט"א. בקהלת מתמידים כוללי אברכים במשך כל שעות היום ותלמוד תורה. בשנה הקרובה מצפים בקהילה לפתיחת בית ספר לבנות. כרב הקהילה משמש הגר"ח שטרן שליט"א. תולדות אהרן– בית כנסת ובתי חינוך. קרלין -כוללי אברכים, בתי ספר לבנים ולבנות עם מאות תלמידים, כשבכיתות הנמוכות יש 2 כיתות בכל שכבת גיל. בקרוב בית הכנסת המרכזי בשכונה עם 700 מקומות ישיבה. רב הקהילה הוא הגר"ח לובין, ובן האדמו"ר הגר"א שוחט הוא נציגו של אביו לכל דבר בקהילה המתנהלת ביד רמה. באזור של העיר העתיקה – בית הכנסת העתיק.

מקומות תעסוקה -יש מגוון מקומות תעסוקה מותאמים לציבור שלנו

תחבורה: בימי שישי ומוצ"ש אוטובוס ישיר לנתניה גבעת זאב אלעד ומודיעין עילית [וביתר]. 6 פעמים ביום אוטובוס ישיר לבני ברק. קו לתל אביב מדי שעה וכן קוים תל אביב לא ישירים ומוניות שירות לתל אביב. אוטובוסים לירושלים כל הזמן דרך כביש 6 וכביש הבקעה.

מרכזי קניות מפותחים. נוף מדהים

שכונת כנרת פוריה: "הנוף, האוויר והדירות המפוארות עם מחיר שנמוך בפער עצום. בניגוד לערי פריפריה קלאסיות, מדובר כאן בשכונה חרדית מגוונת, עם קהילות, בתי כנסיות, כוללים והיא קרובה לכנרת ולמקומות הפופולריים בצפון. מדובר כאן בפרויקט מוגמר, עם בנייה איכותית ברמות הגבוהות ביותר, כך שניתן להיכנס אליו מיידית במקום להמתין תקופה בלתי ידועה. דירת פנטהאוז עם מפרט טכני עשיר ונוף אדיר מהמרפסת, אלו דברים שאין לך בשום מקום אחר, ודאי לא במחירים האטרקטיביים שמציעים כאן". במרחק של שעה ורבע נסיעה מבני ברק נמצאת לה פנינת נדל"ן שהפכה כבר בהווה להיות אחד מהמחוזות החרדיים הפופולריים ביותר". ניתן להתקשר לטלפון:072-395-2978

קהילות 

קהלת הגר"ד קוק שליט"א.

קהלה ליטאית

נוף כנרת פוריה כ-400 משפחות מכלל הזרמים בציבור החרדי. עתודות הבניה בשכונה הם עוד למעלה מ-1000 דירות.

בנוסף, בסמוך לשכונה הולכת ונבנית שכונת המושבה ובה צפויים להיבנות אלפי דירות בשנים הקרובות.
משפחות מהציבור הליטאי רכשו דירות גם בשכונת שיכון ד' הסמוכה לקרית צאנז. בקהילה הליטאית במקום כ-40 משפחות.

 קהילת בני תורה ספרדים 

עשרות משפחות אברכים.

אי"ה לקראת חג הפסח צפויים להתאכלס בשכונה עוד 200 משפחות.

קרלין

קהילת קרלין בטבריה עילית ובאזורי שיכון ג' וד' בעיר  מונה נכון להיום כ-230 משפחות,

כ-20 משפחות מחסידי קרלין מתגוררות בעיר למטה באזור של העיר העתיקה, שם הם מקיימים את בית הכנסת העתיק שנבנה לפני למעלה מ-200 שנה על ידי הרה"ק ר' מנחם מנדל מויטפסק זצוק"ל.

קהלות נוספות

קהילת צאנז המונה כ-190 משפחות

קהילת המתמידים – עשרות משפחות

קהילת תולדות אהרן

קהילת סלאנים  כ-20 משפחות, כשבעתיד יצטרפו עוד רבים.

קהילות חסידי לעלוב וחסידי מודזיץ בשיכון ד'

וכן קהילה כלל חסידית בראשות הגרי"ק בראנדנסדארפער שליט"א

כוללים ומוסדות

קהילת הרב קוק

בית המדרש הפתוח 24 שעות, ומלבד האברכים הלומדים במקום מתקבצים אליו גם בעלי בתים מבני העיר. כולל הקהילה מונה כ-70 אברכים, בנוסף הקהילה מחזיקה כולל עם עשרות אברכים מצוינים השוקדים על לימודם בשעות הלילה.
בנוסף קיימות שתי מדרשיות בשיתוף 'עם שלום' לעם ו'אור ישראלי' לקירוב רחוקים ומדרשיה לנשים.

קהלה ליטאית – נוף כנרת פוריה

ציבור ליטאי איכותי מטובי הישיבות

כולל שבראשו עומד הגר"א ברסלויער שליט"א שאף קבע את מושבו בעיר, תלמוד תורה לבנים ובית ספר בית יעקב לבנות.

צאנז

כוללי אברכים, ארגוני צדקה וחסד, תלמוד תורה לבנים ובית חינוך לבנות עם מאות תלמידים, כרב הקהילהמשמש הגר"ז וקסברגר שליט"א.

מתמידים

כוללי אברכים במשך כל שעות היום ותלמוד תורה. בשנה הקרובה מצפים בקהילה לפתיחת בית ספר לבנות. כרב הקהילה משמש הגר"ח שטרן שליט"א.

תולדות אהרן

בית כנסת ובתי חינוך

קרלין

כוללי אברכים, בתי ספר לבנים ולבנות עם מאות תלמידים, כשבכיתות הנמוכות יש 2 כיתות בכל שכבת גיל.
בקרוב בית הכנסת המרכזי בשכונה עם 700 מקומות ישיבה.

רב הקהילה הוא הגר"ח לובין, ובן האדמו"ר הגר"א שוחט הוא נציגו של אביו לכל דבר בקהילה המתנהלת ביד רמה.

באזור של העיר העתיקה – בית הכנסת העתיק

מקומות תעסוקה
יש מגוון מקומות תעסוקה מותאמים לציבור שלנו

הוראה וגננות יש שפע של מקומות תעסוקה אם בטבריה ואם בישובים שמסביב לטבריה כמו יבניאל ובית שאן.

הנהלת חשבונות יש הרבה עבודה בבתי מלון ובמפעלים שבטבריה ומחוץ לטבריה.

צמוד לטבריה יש את אזור תעשייה קדמת גליל שיש שם הרבה מפעלים.

שיקות לקוחות יש את מוקד תקשוב שמיועד לציבור החרדי.

הרבה נשים עובדות גם באימג' סטור שזה סריקת מסמכים

תחבורה

בימי שישי ומוצ"ש אוטובוס ישיר לנתניה גבעת זאב אלעד ומודיעין עילית [וביתר]

6 פעמים ביום אוטובוס ישיר לבני ברק

קו לתל אביב מדי שעה וכן קוים תל אביב לא ישירים ומוניות שירות לתל אביב.

אוטובוסים לירושלים כל הזמן דרך כביש 6 וכביש הבקעה.

מרכזי קניות מפותחים

נוף מדהים

העיתון המקומי

בזמן שלא מעט פרויקטים עתידיים מבטיחים לנו מחירי דירות מוזלים, מיזם המגורים הטברייני מיישם זאת הלכה למעשה • הכירו את החרדים מהשכונה המשגשגת 'נוף כנרת' בטבריה, שממשיכה בימים אלו לאכלס משפחות חרדיות רבות בדירות מפנקות ומרווחות, במחירים אטרקטיביים במיוחד

מאז קום המדינה, מחירי הדיור הולכים ומאמירים בארץ כולה. אם בעבר חשבו חלק כי תחול מגמת מיתון, הרי שכיום הסקפטיות השתלטה על השיח בנושא ורבים החלו לחפש פתרונות חלופיים למגורים במרכז.

אחד המקומות המפתיעים והפופולריים בשנים האחרונות, המהווה פתרון דיור נהדר היא שכונת נוף כנרת בטבריה.

חנוך (שם בדוי), תושב המרכז לשעבר, עבר לגור בחודשים האחרונים בשכונה החרדית וכעת הוא מעיד בפנינו על ההחלטה ששינתה את חייו. "בדומה לתושבים רבים המתגוררים בערי המרכז ובאזור ירושלים, גם אני חוויתי את מצוקת הדיור על בשרי", משתף.  "חייתי בדירה קטנה, ישנה וצפופה ויחד עם זאת היו לי החזרי משכנתא רבים שנעשו כבדים מנשוא".

חנוך הבין כי הפתרון עבורו הוא ראשית כל במעבר דירה. "התחלתי לחפש דירות בכל מיני פרויקטים ברחבי הארץ, אך רובם ככולם הבטיחו אכלוס תוך שנתיים הכי מוקדם ואני הייתי זקוק לפתרון מיידי".

"עד שיום אחד נתקלתי בפרסום של פרויקט המגורים 'נוף כנרת פוריה'" ממשיך לשתף. "כבר בשיחה הראשונה עם מנהלי השיווק הבנתי שיש כאן משהו שונה. הנוף, האוויר והדירות המפוארות משכו את תשומת ליבי אך לא פחות מזה המחיר שנמוך בפער עצום אל מול הדירה הקטנה והישנה שהתגוררתי בה".

חנוך מציין כי לשכונה יתרונות רבים נוספים "בניגוד לערי פריפריה קלאסיות, מדובר כאן בשכונה חרדית מגוונת, עם קהילות, בתי כנסיות, כוללים והיא קרובה לכנרת ולמוקדי הבילוי הפופולריים בצפון".

"יתירה מזאת, מדובר כאן בפרויקט מוגמר, עם בנייה איכותית ברמות הגבוהות ביותר, כך שניתן להיכנס אליו מיידית במקום להמתין תקופה בלתי ידועה" טוען. "בנוסף לזה, השירות האדיב והיעיל של המשווקים מאפשר לך לסיים את תהליך הרכישה במהירות".

לדבריו "מנהלי המיזם לא רואים בך עוד לקוח אלא אדם שמסייע להם בהגשמת החזון של שגשוג קהילתי בטבריה ועל כן הם מלווים אותך לאורך כל הדרך ומסייעים לך להתאקלם בשכונה, מה שמקל מאוד על המעבר המשפחתי וההשתלבות במוסדות".

חנוך מצהיר כי החששות של רבים ממעבר לצפון, נובעים אך ורק ממחסור חמור באומץ. "מי שעובר לכאן לא מתחרט. אני מתגורר בדירת פנטהאוז עם מפרט טכני עשיר ונוף אדיר מהמרפסת, אלו דברים שאין לך בשום מקום אחר, ודאי לא במחירים האטרקטיביים שמציעים כאן".

הוא מוסיף כי גם בעיית המרחק אינה מהווה מכשול בדרך למעבר, "כיום הנגישות התחבורתית מטבריה למרכז השתפרה פלאים ומתברר פתאום שבמרחק של שעה ורבע נסיעה מבני ברק נמצאת לה פנינת נדל"ן שהפכה כבר בהווה להיות אחד מהמחוזות החרדיים הפופולריים ביותר".

ניתן למלא את הטופס הבא ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים

ניתן גם להתקשר לטלפון:072-395-2978

Recent Posts